Pirmais kredīts bez maksasTie nav tikai solījumi vai reklāmas triki. Pirmais kredīts bez maksas ir lielisks ātrā kredīta piedāvājums internetā. Nepārmaksā par aizdevumu ne vienu latu. Šādiem kredīta piedāvājumiem tiešām nav nekādas neaprakstītas maksas. Var aizņemties droši un bez uztraukuma. Dažas kompānijas gan prasa no 1 līdz 50 santīmiem, lai reģistrētos, bet tā nav santīmu izkrāpšana. Aizdevēja kompānijai ir jāpārliecinās, ka konts tiešām pieder Tev, lai kompānija būtu droša, ka nauda nonāks tieši Tavā kontā un maciņā.

Lai atvieglotu bez procentu kredīta meklēšanu, mūsu portāls ir izveidojis savu ātro bezmaksas kredītu topu. 0% kredītu sarakstā ir iekļauti visi zināmie bezmaksas interneta kredītu piedāvātāji. Ja zini vēl kādu citu, lūdzu, pievieno informāciju komentāros, kā arī uzraksti savu atsauksmi, ja ir radies priekšstats par piedāvāto aizdevumu kompāniju, pakalpojumu vai kādu piedāvājumu.

Kredītu tops:


Kas var pieteikt aizdevumu bez maksas?

Ja neesi kādas kompānijas klients ar iepriekš ņemtu kredītu šajā kompānijā un atbilsti katra kredīta devēja noteikumiem, tad vari pieteikties kredītam. Parasti tiek pārbaudīts vecums (vēlamais no 19-70) un kredītvēsture. Darba vietas esamību vai ienākumus pārbaudīt ātro kredītu kompānijām nav iespējams. Atceries, ka tikai pirmais kredīts ir bez maksas. Izmanto pakalpojumus veiksmīgi un tad, kad naudas kredīts visvairāk ir nepieciešams, un neaizmirsti piefiksēt pakalpojuma kvalitāti, lai zinātu kur aizņemties arī nākamreiz, ja būs tāda nepieciešamība.

Pirmais kredīts bez procentiem nozīmē, ka jāatmaksā būs tieši tik pat, cik aizņēmies. Izmanto bezmaksas kredītu iepazīšanās cenas un izvēlies labākos un ērtākos kredīta pakalpojumus. Aizņemies atbildīgi, izvērtē vai laikā spēsi atmaksāt.