Bezprocentu kreditsDaudzi jau droši vien būsiet dzirdējuši par šo, jāsaka, jauno fenomenu – bezprocentu kredīts. Bet, ja tomēr atstājat jautājuma izteiksmi pēc virsraksta nolasīšanas, tad pastāstīsim Tev vairāk.

Sekojot jaunumiem internetā, daudz var atrast sekojošu informāciju – izdevīgākais bezprocentu kredīts vai kredīts bez maksas, 0% kredīts. Patiesībā aiz šiem vārdiem slēpjas vienkārša sakarība – aizņemies naudu un pēc noteikta laika atdod tādu pat summu, kādu aizņēmies. Vienkāršs mārketinga triks, vai ne? – varbūt tā daudzi no jums šobrīd padomās. Taču, lai cik gan paradoksāli neliktos, tomēr ir iespēja beidzot saņemt tādu kredītu, kura atmaksāšanā Tev nebūs jāšķiras pat no lielākas naudas summas, nekā sākumā vēlējies aizņemties.

 

Apskati kredītu TOP sarakstu ar kredītiem bez maksas pirmajā reizē šeit ->

 

Ir gan vēl kāds pluss bezprcentu kredīta saņemšanā. Tas, atšķrībā no citiem kredītiem, neprasa no naudas aizņēmēja ilgu laika patēriņu, jo bezprocentu kredīts ir viens no īstermiņa kredīta veidiem un visiem no tiem ir iespēja šo naudas aizņēmumu saņemt nepilnas stundas vai pat 15 minūšu laikā. Kredīts īstiem dzīves plānotājiem, turklāt bez nekādiem aplinkus māņiem un naudas izvilināšanas.

 

Tomēr vieglprātīgajiem gan šis kredīts domāts nav, nu vispār jau nevienu kredītu neizsniegs cilvēkiem, piemēram, ar sliktu kredīta vēsturi. Jā, tā gan ir, jo ikviens kredīta aizdevējs naudu izsniegs tikai tādai personai, kurai būs stabili ikmēneša ienākumi. Savukārt, ja nebūsi rēķinājies ar norunāto laiku naudas atdošanai, diemžēl Tev būs jāšķiras no pāris līdz pat desmitiem latu, lai pagarinātu naudas atdošanas termiņu. Vari jau to nedarīt, taču rēķinies ar to, ka ikvienam īstermiņa kredītam ir sastādīti draudzīgie (augstie) soda procenti. Vienkārša sakarība – ja kādu iemeslu dēļ nespēj turēt doto vārdu un atdot naudu noteiktajā laikā, neviena banka vairs nenodarbosies ar labdarību un neturpinās gaidīt, kad izdomāsi naudu atdot.

 

Nu nav jau tas velns nemaz tik melns kā viņu mālē. Tagad ieskatīsimies, cik daudz Tu varētu ietaupīt, rīkojoties gudrāk. Starpcitu, ekonomikā, jebkurš ietaupījums arī tiek uzskatīts kā peļņa. Tad kāda būtu tava ikmēneša peļņa, aizņemoties kādu no bezprocentu kredītiem?

 

Ja uzskatām, ka daudzi kreditori piedāvā Tev lielisku iespēju aizņemties, piemēram, 100 eiro – ātri, ērti un vienkārši un ar komisijas maksu tikai 10 eiro, kas salīdzinājumā ar citiem komisijas maksas monstriem pat būtu vēl pieņemami, – tad aizņēmums pie šī brīža topa kredītiem, kā minicredit, smscredit vai viasms bez nekādas komisijas maksas ļaus tev ietaupīt 10 eiro. Un ja tā padomā – par ko gan Tev būtu jāatdod tavi 10 eiro?

 

Ja Tavu interesi ir piesaistījuši bezprocentu kredīti un to piedāvātās iespējas, tad iepazīsties arī ar citiem mūsu rakstiem šeit, vai arī vienā no populārākajiem interneta kredīta portāla rakstiem par bezprocentu ātrajiem kredītiem. Starpcitu, vēl viena laba ziņa. Tagad, kad esi izlēmis, kādu kredīta veidu vēlēsies saņemt, pamēģini arī pats salīdzināt kredītus šajā pašā piedāvātajā web vietnē.


Un noteikti – aizņemies atbildīgi!