BIGBANK akcijaVai 10000 eiro būtu pietiekama summa Tavu mērķu piepildījumam? Arī mēs domājam, ka noteikti jā, jo šobrīd viens no kredīta topa priekšgājējiem BIGBANK piedāvā aizņemties šo summu uz daļējām saistībām ar banku. Tas ir kas nebijis, jo šāda summa parasti tiek piedāvāta, piemēram, uzņēmējiem, kuri gatavi aizņemto summu ieguldīt biznesā, tātad progresīvā, atgriezeniskā naudas procesā, kad par naudas izlietojumu stingrā uzskaitē tiktu prasītas naudas izlietojuma atskaites. Bet piesakoties šim aizņēmumam, vienkārši baudi iespējas, ko paver līdzekļu papildinājums tavā budžetā, jo aizņemto naudu tev būs jāsāk atmaksāt tikai no trešā aizņēmuma mēneša un naudu varēsi izlietot dažādām savām vēlmēm. Kredīta pieteikums ir tāds pats kā ātrajiem kredītiem internetā ar interneta starpniecību.

Aizņemies tūlīt jau šeit – BIGBANK mājas lapā -> un iepazīsties ar vēl dažiem Tev svarīgiem nosacījumiem kredīta saņemšanā, atmaksāšanā un galvenais – iepazīsti tieši šī aizņēmuma priekšrocības šajā rakstā.
 

Paskaidrosim vairāk, kādas tad ir Tavas iespējas šāda darījuma noslēgšanā. Iedomājies, ka esi beidzot dabūjis darbavietas atvaļinājumu, bet ar saņemto atvaļinājuma naudu, nu tā, vienā virzienā uz Tavu vienmēr iekāroto tālo zemi sanāks, taču, kas tad tā būs par atpūtu bez naudas? Ja tie ir Tavi trīs atvaļinājuma mēneši, tad varbūt to vajag izmantot un atpūsties?

 

Daļējas saistības ar banku nozīmē, ka Tev tiek piedāvāta iespēja aizņemties naudu līdz 10000 eiro latu ar galvotāju, taču bez ķīlas nodrošinājuma. Galvotājs tomēr nepieciešams, jo piedāvātā naudas summa ir diezgan liela, un neviena banka nevēlas riskēt, aizdodot naudu personām, kuras vieglprātīgi uztver maksājuma svarīgumu vai arī no tās izvairās. Otrkārt, šis darījums uzskatāms par tiešām izdevīgu, jo aizņemoties līdz pat 10000 eiro, Tev nebūs jāstājas stingrajā naudas izlietošanas uzskaitē bankas priekšā. Treškārt un arī galvenokārt, kāpēc, lai izvēlētos pieņemt tieši šo piedāvājumu – Tev naudu būs jāsāk atmaksāt no trešā naudas aizņēmuma mēneša, kuru laikā Tev nebūs jāatmaksā aizņemtās summas procenti un pati pamatsumma!

 

Vēl nepieredzētas priekšrocības, aizņemoties naudu bankā, protams, ir kredītbrīvdienu ieguvums triju mēnešu garumā, taču nevajadzētu aizmirst arī par naudas atmaksāšanas piedāvātajām iespējām. BIGBANK, domājot par savu klientu ērtību un drošību arī šādai lielai aizņemamās naudas summas atmaksāšanai piedāvā iespēju slēgt jebkurā mirklī kredītattiecību līgumu, kad visa nauda tiek atdota. Otrkārt, un ne mazāk svarīgāk, BIGBANK piedāvā atmaksu veidot katru mēnesi maksājot tikai atmaksas procentus, bet pēdējā maksāšanas reizē – pamatsummu. Kā arī maksājumiem tiek sniegts garants uz konsekventumu – nemainīgumu visa naudas summas atmaksāšanas termiņa garumā. Tas nozīmē – plāno savu budžetu un nepaliec nevienam parādā!

 

Lai saņemtu šo aizdevumu, jāzina, ka Tev ir jābūt vismaz 20 gadu vecam un jāuzrāda darba vietas izziņa. Tā nav diskriminācija, tikai garants, ka Tu esi maksātspējīgo grupā. Tev ir jānodrošina savs galvotājs, ja vēlies aizņemties 10000 eiro. Savukārt, ja aizņemsies mazāku summu, virs 1500 eiro, galvotājs nebūs nepieciešams, tādā gadījumā būs jāuzrāda ķīlas nodrošinājums attiecība pret aizdevumu. Atceries, ka tas, cik lielu summu varēsi aizņemties, ir atkarīgs no Taviem ikmēneša ienākumiem, jo neviena banka nevēlas justies apdraudēta, uzticot aizņemties tik lielu naudas summu, bez garanta, ka naudu būs iespējams atmaksāt.

Nepalaid garām šo akciju, aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas atmaksāšanas iespējas!