ka izklut no paradiemKā izkļūt no parādiem? Vienīgais veids, kā izkļūt no parādiem ir pelnīt vairāk kā tērēt. Tas nozīmē, ka jāpalielina ir ienākumi vai jāsamazina izdevumi. Tā kā abas šīs lietas nav vienkārši izdarāmas, jāpiestrādā pie abām lietām vienlaikus. Bieži vien lielus izdevumus rada kredīta procenti vai soda naudas par neatdotiem kredītiem. Ļoti svarīgi ir samazināt arī šādus izdevumus.


Lai izkļūtu no parādiem:

  • rūpīgi izvērtē, kur un kā iespējams ietaupīt, un pieturies pie sava plāna;
  • meklē iespējas, kur papildus var nopelnīt;
  • samazini procentus, ko maksā par saviem parādiem.
 
Ir iespējams taupīt uz nevajadzīgu lietu pirkšanu, kā arī meklēt kur iegādāties lētāk nepieciešamās preces. Bet ne par to ir šis raksts. Ja ir vēlme izkļūt no parādiem, tad, parasti, šīs lietas jau ir ievērotas. Bet bieži vien tiek aizmirsts tas, cik daudz nauda tiek iztērēta maksājot procentus par neatdotiem parādiem. Tieši tāpēc, ja ņem, piemēram, ātro kredītu, tad, ja ir iespējams, izvēlies kādu no ātro kredītu kompānijām, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Ja esi parādnieku reģistros, tad kredītu neizsniegs, bet ja neesi, tad veiksmīgi varianti, kur var aizņemties bez maksas ir vairākās interneta kredītu kompānijās. Portāls Kredīts Internetā piedāvā gan bezprocentu kredītu sarakstu, gan citas lietas, kas palīdzēs Tev optimizēt savus parādu procentus.

 

Kredīts nav atrisinājums ilgām finansiālām problēmām, bet ja ir vajadzība samaksāt, piemēram, 50Ls, lai nesaņemtu par nesamaksātu maksājumu soda procentus, tad izdevīgāk būs aizņemties naudu ar 0% likmi, nevis maksāt procentus un tā arī neizkļūt no parādiem. Aizņemies tikai tad, ja kredītu spēsi atmaksāt. Savādāk būs jauni kredīti un parādi.

 

Bieži vien kredīts tiek ņemts, lai nosegtu citu kredītu. Ar šādu atmaksas veidu neieteiktu aizrauties. Šādā veidā vienīgi var pagarināt atmaksas periodu no 30 dienām uz 60 dienām, ja izmanto bezmaksas kredītu. Paņem otru ātro kredītu no citas kompānijas, lai atmaksātu pirmo kredītu. Aizņemies vienmēr apdomīgi, ietaupi un nepārmaksā par kredītiem, tad nebūs parādu.

 

Ja tomēr radušās problēmas ar kredīta atmaksu, tad nekādā gadījumā nevajadzētu izvairīties no kredītdevēja. Šādā veidā no parādiem neaizmuksi. Runā ar kredītdevēju un vienojies par abām pusēm pieņemamu maksāšanas grafiku.

 


Kredīts internetā, tā ir iespēja izdevīgi aizņemties. Neradi sev parādus. Kā arī, ir iespējams pat nopelnīt. Aizņemies apdomīgi, izvērtē vai spēsi atmaksāt.