kreditvestureIr divas ļoti svarīgas lietas, kas tiek pārbaudītas pirms tiek izsniegts kredīts internetā. Pirmā no tām ir personas vecums, otrā ir kredītvēsture. Ātrais kredīts personām, kurām ir negatīva kredītvēsture, tiek izsniegts nelabprāt vai netiek izsniegts ne maz. Ja arī turpmāk vēlies saņemt ātro kredītu internetā, nesabojā savu kredītvēsturi. Bet ko darīt, ja tomēr kredītvēsture ir sabojāta, bet aizņemties ir nepieciešams?

 

Vienīgais veids, kā pārliecināties vai ar Tavu kredītvēsturi ir iespējams saņemt naudu, ir mēģināt pieteikt kredītu dažādās kompānijās.

Pieteikt kredītu

 

Kredīts internetā vai kredīts ar sms no aizdevēja viedokļa ir ļoti riskants kredīts, jo netiek prasīts ne galvojums, ne ķīla. Tieši tāpēc tiek ļoti rūpīgi izvērtēts, vai kredītu izsniegt vai nē. Ar datora palīdzību arī 5 minūtes ir pilnīgi pietiekošas pārbaudei, cik klients ir drošs. Datorprogramma pēc pieejamiem datiem ātri nosaka, vai kredītu izsniegt vai nē. Kredītus neizsniedz vienmēr. Aizdevējam ir jābūt drošam, ka kredīts tiks atmaksāts. Tas ir gan kredītdevēja interesēs, gan klienta interesēs. Nav vērts zaudēt naudu, kā arī klientam uzlikt vēl lielāku parādu slogu.

 

Aizmirstiet mītu, ka ātrajiem kredītiem netiek pārbaudīta kredītvēsture. Katrs klients tiek pārbaudīts rūpīgi, jo uz spēles taču ir likta nauda. Kredītdevēja vienīgais mērķis ir nopelnīt, tā nav labdarības organizācija.

 

Bieži vien ir tā, ka ir pagājis jau ilgāks laika periods kopš tika sabojāta kredītvēsture. Ka ir gadījies zaudēt darbu vai radušās citas problēmas. Diemžēl kredītdevējam tas neinteresē. Uzticība ir zaudēta. Nav garantija, ka neparedzētas lietas nenotiks atkārtoti, ja jau vienreiz tādas notika. Šādai personai varbūtība, ka kredīts netiks atdots ir lielāka, tāpēc aizdots nemaz netiek. Ļoti svarīgi ir arī uzmanīties no personām, kas jau aizņemas ar domu naudu neatdot. Tātad, naudu nozagt.

 

Veiksmi meklējumos, ja nepieciešams kredīts ar negatīvu kredītvēsturi. Iespējams, vari aizņemties pret ķīlu. Jaunākā informācija Internet Credit mājas lapā par kredītiem ar sliktu kredītvēsturi pieejama šeit ->.


Aizņemies atbildīgi, izvērtē vai spēsi kredītu atmaksāt.