скачанные файлы (4)Kreditoru palika tik daudz, ka galva reibst, un ko lai dara tie, kuri vēl nav saskarušies ar ātrajiem kredītiem? Piedāvājumu ir daudz, un izvēlēties vislabāko ir grūti. Var gadīties ari tā, ka ilgu laiku kredītu neņemsi, nebūdams pārliecināts, ka izvēlētais piedāvājums ir vislabākais, visuzticīgākais, bet nauda ir vajadzīga jau tagad, un lasīt visu kreditoru mājaslapas nav laika. Mēs piedāvājam Jums nelielu sarakstu, kas saturēs visuzticīgākos kreditorus, pietiekami lielu, lai jūs būtu apmierināti, pietiekami informatīvu, lai rastos izpratne par piedāvājumiem.

Ondo.lv

Ondo.lv – viens no labākajiem aizdevējiem. Ātri ir kļuvis par visiemīļotāko kreditoru, jo procentu likmes ir patīkamas, un kredīta saņemšanai nav jānorāda pastāvīgie ienākumi, līdz ar ko ir iespējams saņemts aizdevumu arī bez darba vietas. Ondo.lv ir visātrākais un visērtākais ceļš līdz naudai. Pēc reģistrācijas Ondo.lv mājaslapā un kredīta pieteikšanas, naudu saņemsi jau pēc 15 minūtēm. Pirmais aizdevums ir bez maksas. Saņem līdz 300 eiro un atmaksā tos līdz 30 dienām. Aizņemoties atkārtoti varēsi saņemt līdz pat 425 Eiro.

Pirmais aizdevums: Bez maksas
Darba vieta: Nav nepieciešama
Aizdevuma izmērs: 300 €

Credit24.lv

Credit24.lv – vēl viens no iemīļotākajiem kreditoriem. Credit24.lv izdevīgi atšķiras no pārējiem ar to, ka kredītu ir iespējams saņemts jau sākot no 18 gadu vecuma. Lai saņemtu aizdevumu ir jābūt pastāvīgiem ienākumiem, un ja Jūs atbilstat prasībām, tad jau īsajā laikā saņemsiet līdz pat 3000 eiro! Atmaksāšanas laiks tādam aizdevumam var būt līdz 24 mēnešiem liels. Credit24.lv piedāvā jaunu piedāvājumu “kredītlīnija”, kas ļaus jums aizņemties papildus summas no telefona, gadījumā, ja pirms aizņemtās summas jums nepietika. To var izskatīt kā ļoti uzticīgu plānu neparedzētiem izdevumiem. Sīkāku informāciju varat apskatīt Credit24.lv mājaslapā.

images (2)
Pirmais aizdevums: Ar komisiju
Darba vieta: Ir nepieciešama
Aizdevuma izmērs: 3000 €

Ferratum.lv

Ferratum.lv – arī viena no uzticīgākajām kompānijām, kura iepatikās saviem lietotājiem. Atšķirībā no pārējiem aizdevējiem, Ferratum.lv piedāvā saņemt pirmo aizdevumu izmērā līdz 250 Eur bez maksas uz veselām 45 dienām. Nākošo aizdevumu izmērs var sasnigt līdz pat 1200 Eur, un ja Jūs nolemsiet saņemt patēriņa kredītu, jūs saņemsiet līdz 1500 Eur.

ferratumlogo
Pirmais aizdevums: Bez maksas
Darba vieta: Ir nepieciešama
Aizdevuma izmērs: 250 €

Vivus.lv

Vivus.lv – ir lepns LNKA biedrs, kas bez šaubām liecina par to, ka vivus.lv ir ļoti uzticīgs kreditors. Vivus.lv piedāvā unikālu iespēju sākt atmaksāt aizdevumu tika pēc 90 dienām. Pie tā aizdevuma izmērs var būt līdz pat 1500 Eur liels. Procentu likme ir viena no mazākajām, ko var sameklēt internetā, un naudas piegādāšana ir viena no ātrākajām. Pēc aizdevuma pieteikšanas naudu kontā saņemsi jau pēc 10 minūtēm.

Pirmais aizdevums: Ar komisiju
Darba vieta: Nav nepieciešama
Aizdevuma izmērs: 1500 €

LatCredit.lv

LatCredit.lv – viens no visuzticīgākajiem kreditoriem. Kompānija nav tik veca kā konkurentiem, tomēr LatCredit.lv ir Latekolīzinga piedāvājums, un kā mēs visi zinām Latekolīzings darbojas jau vairākus gadus. LatCredit.lv rūpējas ne tikai par saviem jaunajiem klientiem, kuriem piedāvā pirmo aizdevumu izmērā līdz 300 Eur saņemt bez maksas, bet arī par saviem pastāvīgiem klientiem. Sākot jau ar otro aizdevumu Jūs nokļūstat lojalitātes programmā, jūsu aizdevuma izmērs var sasniegt līdz pat 500 Eur un procentu likme var būt pazemināta līdz pat 50%.

latcredLogo
Pirmais aizdevums: Bez maksas
Darba vieta: Ir nepieciešama
Aizdevuma izmērs: 300 €
 Protams, tās nav visas kompānijas, kuru piedāvājumi varētu Jūs ieinteresēt, un ja Jūs tomēr neatradāt šeit atbilstošu jūsu prasībām kompāniju, tad iesakām apskatīt pārējo kompāniju piedāvājumus šeit.

 

Pieturoties šiem padomiem, Jūs nekad netiksiet parādu bedrē. Izmantojiet mūsu lapu kā savu zināšanu pamatu. Bet galvenais – esiet godīgi gan pret sevi, gan pret apkārtējiem. Aizņemoties, izvērtējiet visas iespējas atmaksāt.