krapniekiPēdējā laikā ļoti populāri ir kļuvuši ātrie kredīti. Kredītu reklāmas var redzēt gan televīzijā, gan dzirdēt radio, kā arī internets ir pilns ar ātro kredītu reklāmām. Tam dēļ ātro aizdevumu reklāmas ikvienam nākas redzēt ļoti bieži. Daudziem ātrie naudas devēji asociējas ar blēžiem vai krāpniekiem, kuri grib savu klientu maciņus kārtīgi patukšot. Vai tas tā patiešām ir, ka aizdevējs ir blēdis vai krāpnieks? Vai tomēr tas ir maldīgs uzskats, kas izveidojies sabiedrībā?

Cilvēkiem ir radies priekšstats, ka ātrais kredīts būs ļoti jāpārmaksā. Ka kredīta kompānija izdomās vēl kaut kādus procentus un citas maksas. Diemžēl tas ir maldīgs uzskats. Krāpnieku kompānijas jau sen būtu likvidētas, jo naudas sniedzēji tiek rūpīgi pieskatīti. Kompānijas darbojas tikai pēc līgumā rakstītā un to arī stingri ievēro.

Ir divas lietas par ko visbiežāk sūdzas ātro interneta kredītu kompāniju klienti:

  • Viena no tām ir tas, ka, lai reģistrētos un pieteiktu aizdevumu, parasti, ir jāmaksā no 0.01 LVL līdz 1.00 LVL, bet pēc tam kredītu atsaka. Vai šādā veidā ir izkrāpta nauda? Katra pieteikuma izskatīšana prasa laiku un darbu. Neviens negrib strādāt par velti. Tāpēc noskaitītais 0.01 EUR, patiesībā, var teikt ir kā dāvana, jo kredīta kompānijas izmaksas izskatot pieteikumu ir lielākas par šo summu. Arī 1.00 EUR nemaz nav tik liela summa, jo jāiegulda ir darbs un jāizvērtē vai kredītu piešķirt, vai nepiešķirt. Tāpēc šī simboliskā summa ar kuras palīdzību tiek noteikts, vai klients ir patiešām tas par ko viņš uzdodas, nevarētu tikt uzskatīta par krāpniecību.
  • Otra lieta ir soda procenti gadījumā, kad kredīts netiek atmaksāts laikā. Patiešām, bieži vien šie procenti ir lieli un var kārtīgi patukšot klienta maciņu. Bet iedomājies kā justos Tu, ja kādam būtu aizdevis naudu, bet viņš apsolītajā laikā Tev to neatmaksātu? Tu domātu, ka krāpnieks ir viņš, neatkarīgi no tā, kas ar cilvēku ir noticis. Vai viņš ir zaudējis darbu, vai nē. Vai viņam ir radušies citi neparedzēti apstākļi. Katrs grib savu naudiņu saņemt atpakaļ noteiktajā laikā. Un, ja tas nav izpildīts, tad vēlētos par to saņemt arī kompensāciju. Ir ļoti nepatīkama sajūta tad, kad kāds ir parādā un naudu neatdod.

Esi godīgs pret aizdevēju, tad arī aizdevējs būs godīgs pret Tevi. Kur ņemt drošu kredītu internetā par izdevīgāko cenu var salīdzināt interneta kredītu portāla kalkulatorā. Izmantojot kredītu salīdzināšanas funkcijas uzzināsi sev piemērotāko kredītu.


Aizņemies atbildīgi, izvērtē vai spēsi kredītu atmaksāt.