Kredits no 18 19 gadu vecumaTagad vari saņemt kredītu pat, ja tev ir 18 gadu. Ir kreditori, kas piedāvās šādu iespēju. Nesēdi malā un noslēdz sev piemērotākos kredīta līgumus! Uzzini vairāk par iespējām, kādus kredītus varēsi saņemt, jo šobrīd kredīti tiek pielāgoti vairums klientu ērtībām. Vari saņemt ātro kredītu, kā arī patēriņa kredītu. Tas, kāds kredīta veids būs vispiemērotākais, atkarīgs no vēlmēm un mērķa, kura īstenošanai naudu aizņemsies. Ja Tu esi 19 gadu vecumā, tad kredīta saņemšana vecuma dēļ vairs nebūs tik ļoti apgrūtinoša, jo 19 gados tiek piedāvāti jau vairāki ātrie kredīti internetā.

Ja esi 18 vai 19 gadu vecs, Tavā pieejamo pakalpojumu klāstā ir pirmais kredīts bez maksas -> pie SohoCredit. Ja esi 18 gadu vecs, pagaidām vēl hipotekāro kredītu saņemt nevarēsi, taču vari – izvēlēties aizņemties ātro kredītu no credit24 līdz 3000 eiro šeit ->.

Šiem aizdevumiem ir ļoti daudz priekšrocību. Pirmkārt, vari aizņemties pat no 50 eiro. Nav vajadzības aizņemties lielāku summu, ja tavi paredzētie tēriņi būs krietni mazāki. Otrkārt, ātro kredītu varēsi saņemt ļoti īsā laikā, salīdzinājumā ar banku kredītiem. Tavs kredīta pieteikums tiks izskatīts īsā laikā un pēc apstiprinājuma nauda uzreiz tiks ieskaitīta tavā kontā. Kā arī nebūs nepieciešamība pret kredīta saņemšanu iesniegt galvojumu vai ķīlu, pietiks ar darba izziņu. Kā arī kredīta saņemšana, tā arī atmaksāšana būs jāveic īsākā laika posmā. Atkarībā no aizdevuma summas, tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas termiņi. Ievēro, ka ātrā aizdevuma kredītkompānija ļauj tev aizņemties līdz 3000 eiro, pat ja tev ir 18 gadu. Ir arī citi piedāvājumi lielākām summām.

Ja vajadzīgs lielāks aizdevums, tad arī to vari saņemt ar kredīta internetā iespējām. Izvērtē patēriņa kredīta iespējas – tā kredītlimits ir pat līdz 10000 eiro. Patēriņa kredīts ir īstermiņa kredīts, taču ir iespējams naudu atdot pat 5 gadu laikā. Parasti patēriņa kredīti tiek ņemti kādam lielākam pirkumam vai mājas remontam. Šādam aizņēmumam gan būs nepieciešams iesniegt galvotāju vai ķīlu. Atkarībā no summas, ko vēlēsies aizņemties, būs iespējams pat negarantēt galvotāju, ja, piemēram, ir ķīla, kuru vari sniegt pret aizņemamo summu un kuras vērtība būs nedaudz lielāka, nekā vēlamais aizņēmums. Un ir pat iespējams aizņemties patēriņa kredītu no 18 gadiem bez galvotāja un bez ķīlas, tikai uzrādot darba vietas izziņu. Un atceries, ka tavi ikmēneša ienākumi nedrīkst būt mazāki par 150 latiem. Jārēķinās ar to, ka naudas summas aizņēmumam, kurš sniedzas līdz vairākiem simtiem, pat tūkstošiem latu, būs jāmaksā arī komisijas maksa, sākot atmaksāt kredītu. Taču, ja esi 19 gadus vecs, tad tavas iespējas kredītu saņemšanā ir vēl lielākas!

Aizņemies bezprocentu kredītu, ja tev ir 19 gadu, un tev nebūs jāmaksā atmaksas procenti. Bezprocentu kredīts ir viens no ātrajiem kredītiem, turklāt ir kredītkompānijas, kas piedāvās tev to saņemt arī ar īsziņas palīdzību – sms kredīts. Maksimālā summa, kuru varēsi aizņemties bez maksas parasti ir 300 eiro. Ja nolem aizņemties bezprocentu kredītu, tad aizņemies tikai tad, ja zini, ka vismaz tuvāko 30 dienu laikā naudu varēsi atmaksāt, jo neviens ātrais kredīts nav domāts ilgākai naudas atmaksāšanai.


Aizņemies atbildīgi!